Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/04/5FEBE79F-7801-4054-B9E4-A1FCACFA77D5-1024x511.jpeg)
Comisariatul Județean pentru Protecţia Consumatorilor Argeş are un nou şef, începând de astăzi, după plecarea Violetei Nedelcu. Aceasta a renunţat la şefia instituției, transferându-se pe 1 aprilie la Prefectură, acolo unde conduce Serviciul Dezvoltare Economică și Monitorizarea Serviciilor Publice Deconcentrate.
Este vorba despre Ionuţ Fulgeanu, care a fost desemnat să ocupe funcția cu delegare de atribuții, pentru o perioadă de 30 de zile.
În vârstă de 64 de ani, Ionuț Fulgeanu este de profesie inginer şi lucrează la Protecția Consumatorilor Argeș de aproape 15 ani.
Advertisement