Advertisement
Mahalaua politică se… încinge şi la Piteşti. Partizanii unui partid au împărţit, ieri, pliante cu propagandă electorală chiar şi în pasajul subteran „Magnolia”, oferindu-le materiale tipărite cu îndemnul să participe la scrutinul de duminică inclusiv oamenilor care tocmai ieşeau de la… veceul public. Treaba… mică pentru ziua cea mare a fost continuată de membrii organizaţiei, aceştia făcând un popas şi în Piaţa Ceair. Unde au încercat să le vândă… gogoşi alegătorilor.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/03/pasaj-magnolia.jpg)
Advertisement
Un Comentariu
Anonim
Doamnă, mai bine ne informați dacă au reparat „ăştia” scarile rulante !