Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/09/B4215043-9855-44F1-AEB8-B4D1DB1C22B2-1024x768.jpeg)
Pitești: “Să vă feriți! O nebună dă cu bețe în mașini”.
Astăzi, pe strada Râurilor din Pitești, un bărbat și-a găsit mașina “avariată”, susținând că autoarea daunelor ar fi o femeie cu probleme psihice care se plimbă în zonă.
“Uitați ce se întâmplă pe strada Râurilor. Să vă feriți mașina, este o nebună care umblă și dă cu bețe în mașini”, este mesajul pe care l-a postat un piteștean pe mai multe grupuri de socializare.
Bărbatul a sunat la 112, iar oamenii legii urmează să stabilească împrejurările în care s-a petrecut incidentul. Vom reveni cu amănunte!
(Foto: Info Trafic Pitești)
Advertisement