Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/09/0FC87522-2676-4451-B775-F6A8DB831B91.jpeg)
Pitești: Au aruncat cojile de la semințe pe jos și au luat amendă.
Ieri, in jurul orelor 19.00, un echipaj al Poliției Locale Pitești -Biroul Ordine Publică, a depistat în cartierul Razboieni două persoane de 20 și 22 ani din Pitești, care mâncau semințe și aruncau cojile pe jos.
Cei doi s-au oferit să facă curățenie, recunoscând fapta, fiind și sancționați contravențional.
Advertisement