Advertisement
Ne spune medicul Carmen Dorobăț, fost manager al Spitalului de Boli Infecțioase din Iași: „Strategia actuală de vaccinare nu pune în discuție prezența virusului Sars-Cov-2 în momentul vaccinării. De altfel, modul în care acționează acest vaccin la nivel molecular nu poate decât să ajute la o apărare în fața virusului Sars-Cov-2, pentru că îi blochează receptorii… CITEȘTE ÎNTREGUL INTERVIU PE DCNEWS.RO
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/01/YTQ3Yjc1MzcwZjhjMGJiYzZjYWM3MWRlNg.thumb_.jpg)
Advertisement