Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/10/IMG_2875-1024x683.jpeg)
Persoană găsită moartă în baie la VIVO Mall Pitești.
În urmă cu puțin timp, o persoană a fost găsită inconștientă în baia mall-ului Vivo din Pitești.
ISU Argeș transmite: “Echipajul SMURD de Terapie Intensivă Mobilă a fost solicitat să intervină în cazul unei persoane care ar avea nevoie de îngrijiri medicale.
Ajunși la locul solicitării, au identificat o persoană de sex masculin, în vârstă de aproximativ 80 de ani, decedată, prezentând rigiditate cadaverică”.
Advertisement