Advertisement
O patrulă de jandarmerie care se afla în misiune de patrulare prin centrul municipiului Câmpulung, a descoperit în această după amiază o sumă de bani și un card bancar în imediata apropiere a unui bancomat. Jandarmii au intrat în unitatea bancară de care aparținea bancomatul, iar cu ajutorul angajaților băncii au reușit să identifice posesorul banilor.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/04/IMG-20190430-WA0009-1024x576.jpg)
Suma de 460 de lei împreună cu cardul au fost restituiți proprietarului de drept, acesta adresându-le mulțumiri jandarmilor pentru gestul lor.
Advertisement