Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/5484821C-9353-4CB8-8A96-D23A3E9FAAC2-1024x576.jpeg)
În data de ziua de 2 septembrie, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Leordeni au depistat o tânără de 23 de ani, din Rătești, care conducea un autoturism pe DJ 702G, pe raza localității de domiciliu, fără a poseda permis de conducere.
În cauză a fost întocmit dosar penal, conform art. 335 din Codul Penal, iar verificările continua, pentru stabilirea tutror împrejurărilor în care fapta s-a petrecut.
(Foto: descriptiv)
Advertisement