Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/04/5A982B5A-AC4C-4EED-A98F-D7AD3459D146-1024x768.jpeg)
Direcția de Statistică are sediu nou. Având în vedere că proprietarul clădirii în care funcționează Direcția Județeană de Statistică Argeș, Consiliu Județean Argeș, are în implementare proiectul:
“Creșterea eficienței energetice a Palatului Administrativ, situat în Pitești – Piața Vasile, județul Argeș“, proiect ce presupune ample lucrări de reabilitare, vă anunțăm că instituția noastră și-a relocat activitatea, până la finalizarea acestor lucrări, în corpul D al Universității din Pitești, situat pe strada Fundătura Teilor nr. 4, Pitești.
Restul datelor de contact, respectiv telefon, fax, email au rămas neschimbate .
Advertisement