Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/08/260F459B-DA18-4363-A0E9-B93E87106A94-1024x683.jpeg)
Azi dimineata, în jurul orei 03.40, pompierii din cadrul gărzii de intervenție Topoloveni au intervenit la un accident rutier, unde o mașină a intrat în șanț.
În urma evenimentului, a rezultat o victimă, conducătorul autoturismului, o femeie în vârstă de 59 de ani, aceasta a suferit atac de panică, a primit îngrijiri medicale și a fost transportată la spital.
La fața locului s-au asigurat măsurile specifice de prevenire și stingere ale incendiilor.
Advertisement