Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/11/147520E6-DA69-4347-90A8-6A568F4BC502.jpeg)
La Mioveni se construieşte o Sală a Sporturilor la cele mai noi standarde, pentru desfășurarea în condiții optime a competițiilor sportive și numai.
Lucrările sunt avansate, dar recent a fost lansată o licitație cu un buget impresionant, de 7,3 milioane lei, fără TVA, pentru operaţiuni suplimentare. Termenul limită pentru firmele interesate să depună oferte tehnice și de preț este 7 decembrie.
Advertisement