Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/6DC290FA-400B-44BB-96DB-2DFA368D3D92.jpeg)
UPDATE: Victimă a fost un bărbat de aproximativ 60 de ani, care a fost preluat de către echipajul SAJ. Pompierii au asigurat măsurile specifice de prevenire și stingere ale incendiilor.
Accident rutier între un autoturism și o motocicletă, o victimă conștientă (motociclist) cu răni la un membru inferior.
Intervin pompierii cu o autospecială de intervenție, alături de un echipaj SAJ. Incidentul a avut loc în localitatea Valea Iașului, iar circulația rutieră este întreruptă pe DN 7 C.
Advertisement