Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/07/670D3F8F-5A15-4CCE-9B17-2847A153D2D0-1024x683.jpeg)
Astăzi, 15.07.2021, în incinta ștrandului Costache Negri, se desfășoară o sesiune de lupte libere demonstrative pe nisip, în prima parte a zilei, fără afectarea accesului publicului în incintă.
Activitatea este organizată de DJST în colaborare cu CSM Pitești, cu sprijinul Serviciului agrement, bazin înot și baze de agrement din cadrul SPEP – Primăria Municipiului Pitești.
Advertisement