Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/08/SALA-DE-SPORT-LICEU-CANTACUZINO.jpg)
Lerești: Sala de sport, aproape de finalizare
Sala de sport aflată în curs de realizare la Lerești, cu fonduri prin Compania Națională de Investiții, va fi gata în maxim o lună.
”Deși termenul limită este sfârșitul anului, hărnicia și buna organizare a constructorului au făcut ca termenul să fie devansat. În câteva zile vom face și branșamentul electric și abia așteptăm să-i facem inaugurarea!”, declară primarul Marian Toader.
Foto descriptiv
Advertisement