Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/09/E12F3218-DE48-46E2-A706-8878948B582C-1024x768.jpeg)
În această dimineață, un echipaj de jandarmerie, care se afla în misiune pe str. Nicolae Dobrin din municipiul Pitești, a observat un autovehicul din interiorul căruia ieșea fum. Jandarmii au acționat imediat cu stingătoarele din dotarea autospecialei de serviciu pentru lichidarea flăcărilor și au deconectat bateria mașinii pentru a îndepărta pericolul de reaprindere și propagare a incendiului.
Advertisement