Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/05/5B5B5E36-AE29-4086-B633-3ACF07DA09CF-1024x544.jpeg)
Jandarmi acum la Argeș Mall!
Până la ora 14.00, jandarmii argeșeni se află în Argeș Mall pentru a oferi informații celor interesați de o carieră în Jandarmeria Română.
“Dacă îți place rigoarea militară, disciplina, ești ambițios, dinamic, sau pur și simplu îți dorești să devii jandarm, te așteptăm alături de noi, pentru a-ți oferi toate detaliile necesare înscrierii la Școlile Militare de Subofițeri de Jandarmi”, au transmis aceștia.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0993-768x1024.jpeg)
Advertisement