Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/06/C7FA0C2A-719C-4E7D-9714-28997D4BCA5E-1024x683.jpeg)
Inedit: Au făcut accident în Pitești, dar la final au râs!
Un accident rutier cu două autoturisme implicate a avut loc în urmă cu puțin timp pe strada Teilor din municipiul Pitești. Un Renault Megane și o mașină de teren s-au tamponat din cauza neacordării de prioritate.
Din fericire, accidentul a fost unul ușor, fără victime, fapt care i-a bucurat într-un final și pe șoferii celor două mașini. Deși există unele pagube materiale, aceștia au zâmbit și au discutat să facă “amiabilă”.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/06/10D38466-9771-44C4-ADC7-4953764A3F81-1024x576.jpeg)
Fără scandal, nervi fără sens sau cuvinte aruncate în vânt. O gândire constructivă care merită apreciată. Poate că mulți dintre șoferi îi vor lua ca exemplu!
Advertisement