Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/02/BAD574C3-D5AC-479A-9944-A3A6A92F0770-1024x524.jpeg)
În această dimineață, un bărbat de 76 de ani, a fost găsit decedat într-o fântână din localitatea argeșeană Valea Mare Pravăț.
Potrivit ISU Argeș, este vorba de un bărbat de 76 de ani, care a fost extras decedat. Nu se știe de când era căzut acolo și nici împrejurarea în care s-a produs evenimentul, iar fântână era de mici dimensiuni.
Vom reveni cu detalii!
(Foto: ISU Argeș)
Advertisement