Advertisement
# Lucrările efective de la Polivalentă încep săptămâna viitoare
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/07/sala-polivalenta.jpg)
Primarul Cornel Ionică a anunțat azi că săptămâna viitoare vor începe lucrările pe șantierul viitoarei Săli Polivalente de pe strada Basarabiei din Pitești, întârziate de pandemie și de ploaie. Edilul a vorbit și despre reamenajarea terenului cu gazon sintetic de la stadionul Nicolae Dobrin, despre un alt teren la Prundu etc.
Advertisement