Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/B7AA3328-552A-478D-9B6D-13B4AACF67C7-1024x680.jpeg)
În urmă cu puțin timp, la Lerești, o femeie de 70 de ani, s-a autoincendiat, încercând să se sinucidă. Persoana în cauză este conștientă, iar la acest moment este transportată la o unitate medicală.
Polițiștii Secției de Poliție Rurală Valea Mare Pravăț sunt la fața locului, pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care evenimentul s-a petrecut. Vom reveni cu detalii!
(Foto: descriptiv)
Advertisement