Advertisement
În această seară, aparatul de investigații prin RMN a ajuns la Spitalul de Pediatrie Pitești.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/09/IMG-20190927-WA0002.jpg)
Așa cum am promis cetățenilor din județul Argeș, serviciile medicale au fost, sunt și vor fi prioritatea absolută a mandatului meu. Și pe această cale mulțumesc colegilor din corpul medical, conducerii Spitalului de Pediatrie, echipei Consiliului Județean, pentru efortul depus – a scris Dan Manu pe Facebook.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/09/IMG-20190927-WA0001.jpg)
Advertisement