Advertisement
În aceste clipe, echipajele ISU Argeș încearcă să salveze de la moarte un ied care a căzut într-un puț din localitatea Drăganu, sat Olteni. Intervine un echipaj cu o autospecială.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2019/09/ied-576x1024.jpeg)
Advertisement
În aceste clipe, echipajele ISU Argeș încearcă să salveze de la moarte un ied care a căzut într-un puț din localitatea Drăganu, sat Olteni. Intervine un echipaj cu o autospecială.
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2024
2 Comentarii
Anonim
Al cui e…”iedul” !?…
Anonim
Al lu’ țapu înpuțit care ești, o să te dăm la protecția animalelor, că faci mișto de capre…