Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/04/017F1468-CD5C-4CE9-A356-47C9EEF5880C-1024x576.jpeg)
Astăzi, în jurul orei 16, un incident grav s-a produs în localitatea argeșeană Budeasa Mică. Un bătrân de 87 de ani a încercat să se sinucidă, tăindu-și gâtul cu un cuțit.
Din primele informații, bărbatul a fost preluat conștient de către o ambulanță, iar starea acestuia este stabilă.
Nu se știe care este motivul pentru care a recurs la un asemenea gest. Polițiștii efectuează cercetări pentru stabilirea tuturor împrejurărilor. Vom reveni cu detalii!
Foto: descriptiv
Advertisement