Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/07/2FCC3B66-385D-44CB-8DFD-6EB703471518-1024x538.jpeg)
Gemeni nou-născuți în Pitești, transportați cu elicopterul SMURD.
Un elicopter SMURD a fost solicitat în această după amiază, în Pitești pentru a transporta la un spital din București doi gemeni nou-născuți, fată și băiat.
Cei doi bebeluși au nevoie urgentă de intervenția medicilor din capitală pentru a fi stabilizați. Aceștia ar suferi de insuficiență respiratorie. Vom reveni cu amănunte!
Foto: descriptiv
Advertisement