Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/DFDB00CB-4DEB-4C5B-8862-29D7A9797283.jpeg)
Polițiștii din cadrul Poliției Orașului Topoloveni, cu sprijinul Secției de Poliție Rurală Leordeni, au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.
Este emis de Tribunalul Argeș și are în vedere o femeie de 26 de ani, din Leordeni, condamnată la pedeapsa închisorii pentru patru ani, ca urmare a săvârșirii infracțiunii de trafic de minori. Femeia a fost încarcerată.
(Foto: descriptiv)
Advertisement