Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/09/B515A7AD-8197-437B-8B65-3862B81A99D2-1024x659.jpeg)
În această seară, FC Argeș și FCSB s-au întâlnit la Giurgiu pentru jocul din cadrul etapei a patra din competiția Casa Liga 1. Fotbaliștii de la FCSB s-au impus cu 3-0, deși au avut mari probleme de efectiv. Nu accidentările au creat probleme, ci coronavirusul este cel care a nimicit lotul. Fără staff-ul tehnic, aflat în izolare, formația FCSB a fost coordonată de pe margine de Mihai Pintilii.
Golurile învingătorilor au fost reușite de Dennis Man, în minutele 13, 22 și 72.
Advertisement
Un Comentariu
Geo
Trebuia sa-l bage pe decarul ciolacu la fc psd arges si altul era scorul.