Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/12/1C4EB9E2-0AAE-4E11-BB12-647C9D6FFC83-1024x683.jpeg)
Noaptea trecută, un incendiu violent a izbucnit la clădirea Primăriei din Beleţi-Negreşti. Flăcările au distrus anexa unde se afla arhiva primăriei cu toate documentele, dar şi o altă anexă care era utilizată ca magazie.
Potrivit polițiștilor, focul a fost pus intenţionat, fiind deschis un dosar penal pentru distrugere. Cu toate acestea, primarul comunei este de negăsit.
Potrivit IPJ Argeş, bărbatul a fost dat dispărut de familie. Ultima oară când membrii familiei l-au văzut a fost aseară, după care a plecat voluntar de la domiciliu. Vom reveni cu amănunte!
Advertisement