Advertisement
La Festivalul Toamnei româno-chineze ce se desfăşoară astăzi în colţul de rai numit Muzeul Goleşti, au fost prezenţi o mulţime de argeşeni, dar şi turişti, alături de oaspeţi de pe continentul asiatic. Dinre autorităţi şi oameni politici, a fost prezent preşedintele CJ Argeş, Dan Manu, dar şi senatorul Şerban Valeca – un practicant al artelor marţiale.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2018/10/golesti.jpeg)
Demonstraţii de arte marţiale la Goleşti
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2018/10/manu.jpeg)
Dan Manu, la Festivalul de la Goleşti
![Mustul e gata](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2018/10/must.jpeg)
Mustul e gata
Advertisement