Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/01/FD577F75-239E-4BDF-BB64-84FAD028BB49-1024x576.jpeg)
Doliu în Argeș. A murit o cunoscută doctoriță și manager de spital.
Veste tristă în această dimineață: “Cu mult regret ne luăm rămas bun de la cea care a fost managerul Spitalului de Boli Cronice Călinești, timp de 10 de ani (2013-2023), Dr. Șerb Camelia Eugenia, un exemplu de implicare și profesionalism pentru toți cei ce au conoscut-o!
Dumnezeu să o odihnească, iar familiei îndoliate transmitem sincere condoleanțe!, transmite pe rețelele de socializare conducerea Consiliului Județean Argeș.
Advertisement