Advertisement
Adrian Miuţescu a decis să rămână în izolare şi, plictisindu-se, a transmis o scrisoare deschisă care conţine totuşi recomandări bune pentru cetăţeni: să ţină cont de măsurile autorităţilor şi să nu umble aiurea pe străzi.
Politicianul oferă şi sfaturi pentru a alunga plictiseala: să citim, să ne uităm la filme, să ascultăm muzică şi să… medităm „pentru a înţelege mai profund natura şi fragilitatea fiinţei umane”.
„Nu este momentul să bravăm. Ci să fim disciplinați și responsabili” – este unul din mesajele importante ale politicianului.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/03/miutescu-631x1024.jpg)
Advertisement
Un Comentariu
Anonim
…si evident sa refletam la candidatul PNL pt primaria Pitesti in persoana d-lui Apostoliceanu de la PSD