Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/03/pnl-albota-fb-1024x479.jpg)
Conducere interimară la PNL Albota.
Duminică, în ședința BPJ a PNL Argeş a fost votată o conducere interimară la PNL Albota, noul președinte interimar fiind ales în persoana lui Dumitru Roland Florian (foto dreapta).
„Avem convingerea că Florian va folosi experiența acumulată ca inginer topograf pentru a dinamiza activitatea organizației liberale din Albota”, a transmis Departamentul de Comunicare al PNL Argeș.
Advertisement