Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/09/5BDFC30D-B7E9-45F7-B165-DD437DC411FF-1024x683.jpeg)
Comisarul de poliție mort în apele Dunării era din Argeș.
Un comisar de poliție a fost căutat de sâmbătă dimineața, în apele Dunării. El era la pescuit cu mai mulți prieteni și colegi, iar la un moment dat a dispărut.
Din păcate, comisarul de poliție a fost găsit decedat, la o distanță de 6 kilometri de locul în care dispăruse.
Este vorba despre comisarul Florescu Marius Ionel, în vârstă de 44 ani, care era originar din Ciofrîngeni, județul Argeș. Acesta avea o locuință în Curtea de Argeș.
Dumnezeu să-l odihnească în pace. Condoleanțe familiei!
Advertisement