Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/01/D315B9D7-F315-47CB-8A11-9A4A85702A88-1024x683.jpeg)
Chindia Târgoviște – FC Argeş 1-1.
Formaţia Chindia Târgovişte a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut, luni, pe teren propriu, în compania echipei FC Argeş, în etapa a 22-a a Superligii.
Pentru Chindia a marcat Neguţ ’42, iar pentru FC Argeş a înscris Garita ’55.
După acest meci, FC Argeș este pe locul 11, cu 24 de puncte.
(Foto: gsp.ro)
Advertisement
2 Comentarii
Cristian Stancu
Penibili,cea mai slabă echipa dn SUPERLIGA.Asta e FC AR-GENTEA,pardon,AS CAMPIONII FC arges.valabil si pt baschet si volei.De unde i-ati adus,fraților, pe acest pseudoantrenor, acesti pseudofotbalisti,baschetbalisti etc??!!???
Anonim
Dacă nu era Gentea, nu exista FC ARGEȘ. Doar cretinii nu au priceput.