![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/04/eZy-Watermark_25-04-2024_09-12-40-0680AM-1024x627.jpeg)
Centru pentru plata taxelor și impozitelor locale, la Argeș Mall.
În urmă cu puțin timp, cu ocazia deschiderii Argeș Mall, cel mai mare centru comercial din județ, a avut loc o conferință de presă, fiind prezent și primarul Cristian Gentea.
Un Centru pentru plata taxelor și impozitelor locale va fi deschis în Argeș Mall, tocmai ce a anunțat primarul Cristian Gentea.
Vă reamintim faptul ca la ora 10:00, cel mai mare centru comercial din Argeș se va deschide pentru public, în atmosferă de sărbătoare.
Sunt planificate 4 zile pline de activități, astfel încât opțiunile de entertainment să se îmbine perfect cu shoppingul de calitate și momentele de relaxare în uriașa zonă de Food – Court a noului Argeș Mall.