Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/DB1ED7B0-345F-47AF-871E-5ED2DC496B08-1024x683.jpeg)
În urma numărului de aprecieri primite de către fotografiile care au fost înscrise în concursul foto „TulipArt Simfonia”, îndeplinind condițiile precizate în descrierea evenimentului on-line, câștigătorii concursului sunt:
@Eduard Alexandru Dicu – Trofeul „Simfonia Lalelelor 2021”
@Andreea Murgasanu – Premiul I
@Loredana Elena Neacsu – Premiul al II-lea
@Marius Balan – Premiul al III-lea
Pentru a intra în posesia premiului oferit, câștigătorii sunt rugați să contacteze organizatorii concursului, printr-un mesaj trimis în inbox-ul acestei pagini de Facebook, în decursul zilei de astăzi, 28 aprilie.
Advertisement