Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/0F74E3B5-9BB9-45FD-9FBD-5C0811A64F86-1024x683.jpeg)
Filarmonica Pitești organizează campania umanitară denumită „Fă Rai din ce ai”.
Cei interesați sunt așteptați la instituție cu donații, de luni până joi, în intervalul orar 8-16, respectiv vineri, până la ora 13. Doritorii pot oferi rechizite, produse alimentare, haine etc.
Campania se derulează în perioada 9- 23 aprilie. Ajutoarele vor fi distribuite de Paște unor familii nevoiașe din Pitești. Informații suplimentare se pot obține la numărul de telefon 0248.220.111.
Advertisement