Advertisement
Momente de mare emoție și bucurie ieri pentru Ionuț Popescu, consilier local al PSD Pitești, și soția sa, Aura! Cei doi și-au botezat primul copil, pe Vladimir Mihail. Nași au fost Marius și Alina Pârnuță. Ceremonia religioasă a avut loc la Biserica “Sfântul Ierarh Nicolae” din Călinești, iar petrecerea la localul “Prestige”. Felicitări părinților și fie ca Vladimir Mihail să fie sănătos și să le aducă bumai bucurii!
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/01/7CF2A079-CCAA-4F47-B620-7F8D226B7710-768x1024.jpeg)
Advertisement