Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/10/1BA40250-0686-406D-9896-148CCD8DC9EB-1024x683.jpeg)
Dispărut astăzi în Pitești, căutat cu disperare de familie.
Update: Bărbatul a fost găsit. Acesta este teafăr, nu a fost victima vreunei infracțiuni și a fost încredințat familiei.
Un bătrân este căutat cu disperare de familie după ce a fost dat dispărut astăzi în Pitești. Acesta suferă de Alzheimer și cel mai probabil și-a uitat adresa de acasă.
“Îmi cer mii de scuze! Persoana dispărută astăzi (6 oct.) din jurul orei 18:20 din fata librariei “Mihai Eminescu”.
Început de Alzheimer. Oricine l-ar fi vazut va rog sa ma ajutați sa recreez un traseu. Este imbracat cu hainele din poza in profil. Mulțumesc!”, a transmis fiica acestuia pe rețelele de socializare.
(Foto: Info Trafic Pitești)
Advertisement