Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1678792020019-1024x682.jpg)
Baschetbaliștii vă așteaptă la Pitești Arena!
Joi, de la ora 19:45, FC Argeș va disputa un nou meci de campionat. Alb-violeții întâlnesc pe SCM Ohma Timișoara, în cadrul etapei a 5-a din TOP 10 Liga Națională Mozzart Bet.
Vulturii au nevoie de victorie pentru a se apropia de playoff-ul campionatului.
Înaintea rundei, Argeșul are 4 victorii în prima grupă valorică a ligii, în timp ce Timișoara a acumulat trei reușite.
Biletele sunt disponibile online, pe www.biletesmart.ro/pitesti, însă pot fi achiziționate și de la casa de bilete a Sălii Polivalente „Pitești Arena” (strada Basarabia, nr. 35).
Advertisement