Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/01/C8579AC3-90F3-4C67-96CC-A5FC38FCCD7F-1024x666.jpeg)
Astăzi, în jurul orei 8:15, o patrulă a Poliției Locale a fost anunțata prin dispecerat, ca în blocul A 2 de pe bulevardul IC Brătianu, la etajul 7, se afla o persoana căzută.
Polițiștii locali s-au deplasat în zona respectiva și au constatat ca persoana este în stare de inconștiență. A fost anunțata Ambulanță și Secția 1 Politie, care s-au deplasat imediat în zona mai sus amintita.
Echipajul medical a reușit sa-l resusciteze și în urma legitimarii acestuia, s-a stabilit ca M. E. De 31 ani este cetățean turc, cu domiciliul în Constanta.
Advertisement