Advertisement
Primăria Bradu continuă investiţiile importante pentru dezvoltarea localităţii. Recent, a fost lansată în sistemul electronic naţional de achiziţii publice o licitaţie de amploare privind reabilitarea şi modernizarea mai multor drumuri de interes local. Valoarea investiţiei este de 7,7 milioane lei. Termenul limită pentru depunerea ofertelor de către firmele interesate este 9 mai. Proiectul este finanţat prin Programul Naţional de Dezvoltare Locală II.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2018/11/bradu6-1024x584.jpg)
Advertisement