Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/09/2E607627-122D-4D09-9414-C14E4B2B9CE2.jpeg)
Preşedinte al Partidului Mişcarea Populară Argeş, dar şi secretar secretar general al PMP, funcţie înaltă într-un partid, Cătălin Bulf şi-a dat demisia.
Nu se cunosc, deocamdată, cauzele pentru care el a luat decizia de a părăsi partidul, mai ales că era considerat unul dintre vărfurile PMP la nivel naţional.
Cătălin Bulf a ocupat, înainte de demisie, şi funcţia de preşedinte interimar la PMP Diaspora.
Advertisement