Advertisement
Argeşean încarcerat pentru infracţiuni la regimul rutier.
În ziua de 19 decembrie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Leordeni au pus în executare un Mandat de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Găești, privind pe un bărbat de 30 de ani, din Leordeni, condamnat la un an și șase luni de închisoare, ca urmare a săvârșirii de infracțiuni la regimul rutier.
Bărbatul a fost încarcerat.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/12/penitenciar-mioveni-2.jpg)
Advertisement