Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2024/04/a9da50db-2365-4689-966a-7f0f44df7cf0-1024x576.jpeg)
Argeș. A intrat cu mașina într-un cap de pod.
Accident rutier în care un autoturism a intrat într-un cap de pod din comuna Stoenești, sat Cotenește.
Intervin pompierii de la Detașamentul Câmpulung cu o autospecială pentru asigurarea măsurilor specifice, precum și cu o ambulanță SMURD pentru acordarea primului ajutor calificat unei persoane de sex masculin, în vârstă de 47 de ani, care a suferit, după prima evaluare, un traumatism la cap.
Advertisement