Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/12/106BDB49-E56D-4A31-B37C-A50287C2B354-1024x576.jpeg)
Autoturism ajuns într-un canal din localitatea Valea Danului, zona Hidrocentrală. Intervin pompierii cu o ambulanță SMURD, o autospecială intervenție și o barcă de salvare.
VIDEO: https://youtube.com/shorts/0PLVzJhShBA?feature=share
În autoturism se afla o persoană, este vorba de un bărbat care a fost evacuat cu barca de către pompieri și preluat paramedicilor SMURD. Acesta este conștient și va fi transportat la spital pentru investigații medicale amănunțite.
Advertisement