Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/BC15D5FF-EF27-4EBF-BD1F-4B8A6D5D2959-1024x683.jpeg)
Anci Ionescu, consilier pe probleme de sănătate al președintelui Consiliului Județean, Ion Mînzînă, a fost desemnată azi, prin vot, drept reprezentantă a C.J. în Consiliul de Administrație al Casei de Asigurări de Sănătate Argeș.
Nu a existat o altă nominalizare pentru această funcție. De asemenea, până la data de 1 februarie 2023, Emil Nicolae (fost director al Salubrității din Pitești) a fost desemnat membru în Consiliul de Administrație al Regiei Autonome Județene de Drumuri.
Advertisement