Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/07/C6EBD63D-DFD1-4712-8BDC-030097E3D48D-1024x576.jpeg)
Agitație în Pitești. Ce se întâmplă pe strada Tineretului.
În aceste momente, pe strada Tineretului din Pitești, mai multe echipaje ale Inspectoratului pentru Situații de Urgență s-au mobilizat în zona blocului 12, scara B.
Deși părea o intervenție într-un caz mult mai grav, se pare că este vorba doar de o antenă veche care este în pericol să cadă din cauza precipitațiilor abundente din ultima perioadă.
Advertisement