Advertisement
UPDATE: În urma evenimentului, au rezultat 3 victime, acestea prezentau răni ușoare, iar în urma îngrijirilor medicale, au refuzat transportul la spital.
Accident rutier pe DN 7, în comuna Morărești, tamponare între un Tir și un autoturism, posibil 2 victime, Intervine Detașamentul Pitești cu o autospecială de stingere, un echipaj de terapie intensivă mobilă și un echipaj SMURD.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-04-at-17.28.25-1024x552.jpeg)
Advertisement