Advertisement
Consiliul Județean Argeș i-a invitat azi să le vorbească jurnaliștilor despre activitatea și problemele lor pe reprezentanții mai multor cluburi sportive: de raliuri, fotbal, handbal masculin.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/06/10AE87B4-0434-409D-AD07-B68271E84CF4-1024x768.jpeg)
S-a vorbit despre finanțare, CJ Argeș fiind alături de cluburi și de competiții, mai ales de Raliul Argeșului, prima etapă a Capionatului Național organizat în județ de Federație la sfârșitul săptămânii viitoare.
Advertisement