Advertisement
UPDATE: Din nefericitul eveniment rutier au rezultat 2 victime conștiente, ambele au primit îngrijiri medicale după care au fost transportate la spital.
Un accident rutier a avut loc în urmă cu câteva momente între 2 turisme, fără persoane încarcerate, posibil 2 victime, la Bascov. La fața locului intervin pompierii cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD, iar in sprijinul lor încă un echipaj SAJ.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-19-at-15.52.02-1024x895.jpeg)
Revenim cu detalii!
Advertisement